logo

04 Şubat 2017

Umut Oğuz’un “Mıknatıs” adlı Stand-up gösterisi beğeni aldı

Umut Oğuz “Mıknatıs”la Buca’yı kahkahaya boğdu

Buca Belediyesi sanatı ve sanatçıları Bucalılarla bir araya getiriyor. Komedi film ve dizi oyuncusu Umut Oğuz kendisinin yazıp yönettiği ilk stand-up şovu “ Mıknatıs” ile Bucalılarla buluştu. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans salonunu dolduran Bucalılar Umut Oğuz’un, tek kişilik gösterisini izledi.

5BUC1076-mk

Buca Belediyesi’nin Bucalı sanatseverlerle buluşturduğu bu haftaki ünlü isim Umut Oğuz oldu. Türk komedi dizi ve filmlerinin ünlü oyuncusu Umut Oğuz, kendisinin kaleme alıp yönettiği tek kişilik stand-up şovu “ Mıknatıs” ile Bucalılar için sahne aldı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans salonunda ücretsiz olarak izleyici ile buluşan tek kişilik gösteri Bucalı sanatseverlerin ilgisiyle karşılandı.

Stand-up gösterisi, Umut Oğuz’un yaşamından kesitleri ve günlük yaşamında karşılaştığı olayları mizahi bir dille anlattı.

Esprileri ve sıcak yaklaşımlarıyla Bucalıları kısa sürede gösterisine bağlayan Oğuz, izleyicilerle girdiği ikili diyologları ile salonu kahkahaya boğdu.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.