logo

Göztepe’de Suat Kaya Dönemi

goztepe-de-suat-kaya-donemi-5800006_400Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Göztepe’de teknik direktörlüğe Suat Kaya getirildi. Lider Giresunspor’un 7 puan gerisinde kalan Göztepe, antrenör Tacettin Bakacak’a emanet edilmişti. Alınan kötü sonuçlardan sonra daha önce Galatasaray ve Konyaspor forması giymiş Gaziantep Büyük Şehir Belediyespor, Orduspor, Çaykur Rizespor ve son olarak da Diyarbakırspor’da görev yapan Suat Kaya Göztepe’nin başına getirildi.
Bu sezon sonuna kadar takım çalıştırmayı düşünmüyordum diyen Teknik Direktör Suat Kaya; “Türk sporunun ve camianın büyükleri bu köklü kulüpte çalışmam için benimle görüşmeler yaptılar. Bende isim Göztepe olunca tereddütsüz kabul ettim. Şartların zor olduğu dönemde kabul etmemin en büyük nedeni finalleri seviyorum.Bazı insanlar tarafından bu sezonun geçtiği düşüncesi var. Oynayacağımız son 8 maçın ilk 5 maçında bu ligde çok şeyler değişebilir. İnanır ve istersek sezon sonunda ipi göğüsleyen takım biz oluruz.” dedi.

Cumartesi günü Sarıyer’le karşılacak olan Göztepe Suat Kaya yönetimde ilk antrenmanını İnciraltı tesislerinde gerçekleştirdi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.