logo

“TAPE’DEN KODESE” Ege’de

1475958_10202543668891294_1213757085_nGeçtiğimiz yıl en çok satan kitaplar listesinde haftalarca kalan “Tapeden Kodese-Sus Ulan Polis Dinliyor” kitabının yazarları Vatan Gazetesi Polis-Adliye muhabiri Savaş Akın ve Fox Haber Polis-Adliye muhabiri Lokman Dağ Ege Üniversitesi İletişim ve Sosyal Medya topluğunun düzenlediği etkinlikle Ege Üniversitesinde öğrencilerle bir araya geldi.

Ocak ayında çıkacak “Tapeden Kodese-2” kitapları ile ilgili konuşan Akın ve Dağ, kitaplarında polisin dinlediği telefon görüşmelerinin en eğlenceli kayıtlarını anlattıklarını belirti. Ayrıca polis muhabirliği hakkında bilgi veren Dağ ve Akın gazetecilik mesleğinin zorlu yanları olduğunu meslekte iş bulma imkanının gitgide azaldığını belirttiler. Panel’de izleyicilere iddianame örnekleri gösteren Dağ ve Akın kitaptan bazı bölümleri okudu.

Egenin Yeri Benim İçin Ayrı
Ege Üniversitesi Radyo-Sinema-Televizyon bölümünden mezun olan Lokman Dağ Ege Üniversitesinin kendi için ayrı bir anlam taşıdığını belirtti. Yaklaşık iki saat süren söyleşinin sonunda plaket takdimi ve fotoğraf çekimi gerçekleşti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.