logo

İletişimciler ve Medyacılar Birleşiyor

Üniversitelerin medya topluluklarını ve iletişim kulüplerini tek çatı altında toplayan Üniversite Medya Birliği, sezonun ilk organizasyonunu Boğaziçi Üniversitesi’nde yapacak

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya Kulübü’nün de davet edildiği 26 Ekim’de Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan Medya Çalıştayı’na 30 üniversitenin medya topluluğu başkanları, iletişim kulübü başkanları ve ekiplerin temsilcileri katılacak.

Üniversite Medya Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Atakan Şeniz,  iletişim fakültesi öğrencilerinin ve medyaya ilgi duyan üniversitelilerden oluşan ekiplerin Türkiye’de ilk defa bu derece kapsamlı olarak bir araya geldiğini söyleyerek Medya Çalıştayı için son derece heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Üniversite Medya Birliği’nde medya ve iletişim alanında gücünü ispat etmiş üniversite ekiplerinin ve kulüplerin bulunduğunu belirten Şeniz, her ekibin farklı özellikleri olduğunu,  Üniversite Medya Birliği çatısı altında Türkiye genelindeki genç iletişimciler olarak güçlerini birleştirdiklerini belirtti.

Türkiye’de geleceğin medyasına yön verecek olan gençlerin Üniversite Medya Birliği’nde buluştuğunu ifade eden Atakan Şeniz, yönetim kurulu, kurucular meclisi ve ekip temsilcileri olarak Medya Çalıştayı’nda bir araya geleceklerini ve medyaya yeni bir soluk getireceklerini vurguladı.

Üniversite Medya Birliği, Türkiye’deki tüm üniversiteleri kapsayan ve üniversite öğrencileri tarafından yönetilen ilk medya oluşumu olma özelliğini taşıyor.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.