logo

Yeni Akit’teki FKF ile ilgili habere ilişkin FKF sözcüsü: ‘Akit bir çukur arıyorsa o çukur kendileridir’

Yeni Akit , iki yüze yakın öğrenci topluluğunun katılımıyla kurulan FKF’nin masonların kontrolünde kurulduğunu yazdı.

 

FKF’nin “altmışlı yılların sonunda uluslararası siyonizmin direktifleri doğrultusunda NATO’cu ve masonik iç mihraklarca kurulduğunu” yazan Yeni Akit, yeniden kurulan FKF’nin masonların kontrolünde olduğunu ileri sürdü.

‘Akit bir çukur arıyorsa o çukur kendileridir’

En ufak akıl kırıntısı dahi içermeyen habere ilişkin soL’a açıklamada bulunan FKF Sözcüsü Erçin Fırat, şu ifadeleri kullandı:

Haberde “Mimar Sinan Üniversitesi’nde laboratuvar çalışmaları başlamış gözüküyor” denilmiş, öncelikle bu yanlış. Bizim için laboratuvar ODTÜ’dür. ODTÜ’de Erdoğan’ın gelişi sonrası başlayan direniş bizim için gerçek laboratuvardır. Orada haklı olduğumuzda kazanacağımızı gördük. Onlar o laboratuvardan saldırırsak durdururuz sonucunu çıkardılar.

Haziran Direnişi’nde ilk laboratuvardan çıkarttığımız sonucun ne kadar doğru olduğunu gördük. Haklı olduğumuzda kazanacağımızı bir kez daha gördük. Onlar saldırarak gençliği durduramayacaklarını gördüler mi bilemiyoruz.

Haberde eski FKF’lilerin isimleri sayılmış, onu da doğru yazamamışlar. Biz FKF’lilerin içinden çıkan Deniz Gezmişlerle gurur duyuyoruz. Akit kendi içinden çıkan çocuk tacizcilerine bakmalıdır. Akit bir çukur arıyorsa o çukur kendileridir.

“Masonlar kurdu”, “NATO’cu, siyonizmin kontrolünde” iddialarına ilişkin ise “gençlik bu iddiaları ciddiye almaz, dalga geçer” demekten başka bir şey söylemeye gerek yok sanırız. Direnişte de bunu yaptık.

NATO’ya karşı eylemlerin merkezi olan bir hareketi NATO’cu ilan ediyorlar. FKF’nin varlığının en önemli özelliklerinden biri NATO karşıtlığıdır. Gençlik 6. Filo’ya karşı yürürken, kendileri 6. Filo’ya secde ediyordu. FKF, Mimar Sinan’a boğazdan geçen tüm NATO gemilerinin göreceği bir Deniz Gezmiş heykeli dikti. Sanırız bu onlara bir şey anlatıyordur.

 

(soL – Haber Merkezi)

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.