logo

27 Mayıs 2013

‘Kafası kıyak’ olmayanlar: ‘AKP’ye üye olmak Erdoğan’a nikahla bağlanmaktır’

AKP Gölcük İlçe Düzağaç Mahallesi haftalık olağan toplantısında skandal sözler sarfedildi. Mahalle Kadın Kolu Başkanı Nuran Yıldız, “Ak Parti’ye üye olmak Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a nikahla bağlanmaktır” dedi.

erdogan_dugun_0

Gölcük Postası‘nın haberine göre, AKP Gölcük Düzağaç Mahallesi’nin haftalık olağan toplantısı Ereğli’de bulunan Aydın Usta Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Yemekli toplantının ev sahipliğini İlçe Yöneticisi ve Mahalle Koordinatörü Sebahattin Çelebi yaparken, yemekte Mahalle Başkanı Burhan Özgüler, Kadın Kolları Başkanı Nuran Yıldız ve mahalle teşkilat üyeleri hazır bulundu.

Yemekte ilk önce konuşan Mahalle Koordinatörü Sebahattin Çelebi üye yapmada en etkin mahallelerden biri olduklarını belirterek, bundan sonraki süreçte de bu etkinliği aralıksız devam ettirmeleri gerektiğini belirtti. Çelebi ayrıca AK Parti çatısı altında siyaset yapmak onurunu yaşamanın ayrı bir mutluluk verdiğini vurguladı.

Yıldız, partilileri seferberliğe davet etti
Toplantıda daha sonra konuşan Mahalle başkanı Burhan Özgüler’de her gün yeni üye kaydı yaptıklarını ve mahallenin tüm sorunlarıyla yakından ilgilendiklerinden dolayı mahalle teşkilatına teşekkür etti. Toplantıda son olarak konuşan Mahalle Kadın Kolu Başkanı Nuran Yıldız’da AKP’ye üye olmanın Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a nikahla bağlanmak olduğunu vurgulayarak tüm partilileri bu seferberliğe davet etti. Toplantıda daha sonra yeni üye olan kişilerin rozetleri Sebahattin Çelebi, Burhan Özgüler ve Nuran Yıldız tarafından takıldı.

logo-kizil

http://haber.sol.org.tr/

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.