logo

En yaratıcı Reklamlar Geliyor

Bu yıl onuncusu düzenlenen Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde başarı elde eden çalışmalar, 02 – 12 Mayıs tarihleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi fuaye alanında sergilenecek.
2573_2
Basın reklamlarında, yaratıcılığın arttırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nin sergisi İzmir Ekonomi Üniversitesi Şapka Takımı’nın katkılarıyla katılımcıların beğenisine sunulacak.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ebru Uzunoğlu Kırmızı Sergi için, “Sektörün merkezi sayılan İstanbul’dan gelen bu başarılı işler iletişim fakültesi 1. ve 2.sınıf öğrencileri için derslerin uygulamalı halini görmeleri, 3. ve 4. sınıf öğrencileri için ise yaratıcılıklarını beslemeleri açısından büyük önem taşıyor. Öğrencilerin yaratıcılığını büyük oranda etkileyecek olan bu sergi, onların pratik alandaki bakış açılarını değiştirecektir. Başarıları ödülle tescillenmiş işlerin sergilenmesi, İletişim Fakültesi öğrencilerine örnek teşkil edecek ve ileride yapacakları işler için ilham kaynağı olacaktır” diye konuştu.

Etiketler:
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.