logo

Social Movements Media Networking & Politics Başladı

İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin düzenlediği, Social Movements Media Networking & Politics D002 nolu derslikte bugün saat 10:30’da başladı.

 DSC_0040

Alternatif medya ve sosyal hareketler çerçevesinde Arap baharı, Occupy Wall Street gibi örnekler ile Türkiye’de son dönemde ortaya çıkan gelişmeler üzerinden geniş bir yelpazedeki konuların tartışıldığı kolokyum yaklaşık 150 konuğun katılımı ile başladı.

DSC_0050

Kolokyomun açılış konuşmasını, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Sevda Alankuş yaptı. Alankuş, konuşmasında sosyal medya ve alternatif iletişim ağlarının öneminden bahsetti ve etkinlik süresince gerçekleşecek programı konuklara tanıttı. Yaklaşık 150 kişinin katılıdığı kolokyum John Downing’in konuşması ile devam etti.

Kolokyum programı için resmi web sitesi http://iletisim.ieu.edu.tr/smnp adresini ziyaret edebilir ve http://iletisim.ieu.edu.tr/video/?p=2392 adresinden canlı olarak izleyebilirsiniz.  Ayrıca kolokyum içinde bugün Medya Kulübü’nün RED! Belgesel gösterimi saat 16:30’da D002 nolu derslikte gerçekleşecek.

Kolokyom 14 Mart 2013 günü saat 10:30’da “Keynote speech” başlığı altında Marco Kühne (Graswurzel.tv/Moving media e.V.)’nin konuşması ile devam edecek.

 

Haber: Çağrı ÖNER & Ayten KAN

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.