logo

TARAFSIZ BÖLGE, İEÜ’DE

Gazeteci – yazar Ahmet Hakan yönetimindeki “Tarafsız Bölge Hürriyet Özel” programı İzmir Ekonomi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

2495_1

15 Mart Cuma günü 14.00 – 16.00 saatleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan “Tarafsız Bölge”, “İzmir Neyin Sembolü” konusunu tartışmaya sunacak. İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş’ın konuşmacı olarak yer aldığı programda CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli, MHP İzmir Milletvekili Kenan Tanrıkulu, Ege BölgeSİ Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkanı – Hürriyet Ege yazarı Sıtkı Şükürer, TAV Yönetim Kurulu Başkanı Sani Şener ve şarkıcı Bengü katılacak.

Konferans salonunda gerçekleşecek olan “Tarafsız Bölge Hürriyet Özel” programına tüm akademik ve idari personelin yanı sıra öğrencilerimiz davetlidir. Program HürriyetWeb TV’den canlı olarak yayınlanacaktır.

Etiketler:
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.