logo

20 Şubat 2013

Sabahat Akşıray Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi yararına düzenlenen etkinlikte duygu dolu anlar yaşandı

Sabahat Akşıray Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi yararına düzenlenen etkinlikte duygu dolu anlar yaşandı. Ressam Rezzan Duman’ın ev sahipliğindeki yemekte konuşma yapmak için kürsüye gelen merkezin kurucusu Sabahat Akşıray, gözyaşlarına hakim olamadı. Duygularını dile getirmekte zorlanan Akşıray, çok mutlu bir gün yaşadığını belirterek otistik çocuklara destek vermek için bir araya gelen herkese teşekkür etti.

SUA_0786

Sabahat Akşıray ve onun gibi gönül insanları sayesinde böylesine önemli kurumların toplumsal hizmet görevini yerine getirdiğini belirten Dr. Türkegül Kocaoğlu ise “Diliyorum ki, daha nice Sabahat Akşıraylar olsun” diye konuştu.

Sabahat Akşıray Otistik Bireyler Spor Kulübü Derneği Başkanı Ayşe Kerman ise yaptığı konuşmada, “Uzun yıllardır tüm otistik çocukların ve merkez personelinin ulaşımını sağlayan, yemek, temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılayan, merkezin her türlü bakım işlerini üstlenen İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne, Başkan Aziz Kocaoğlu’na ve eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu’na sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.