logo

İzmir İktisat Kongresi’nin 90’ıncı yılına özel konferans

Yaşar Üniversitesi ve Bornova Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti ekonomisinin temellerinin atıldığı İzmir İktisat Kongresi’nin 90’ıncı yılına özel konferans gerçekleştirecek.

Yaşar Üniversitesi ve  Bornova Belediyesi işbirliği ile “İzmir İktisat Kongresi’nin 90. Yılında 21. Yüzyılın Kalkınma Stratejilerini Tasarlamak” konulu konferansa ev sahipliği yapacak. 22 Şubat Cuma günü gerçekleştirilecek konferansta Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri de katılımcı olarak yer alacak.

IzmirİktisatKongreYasar2013Subafis

Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleştirilecek halka açık konferansta CHP İzmir Milletvekili Prof.Dr. Oğuz Oyan, Bornova Belediye Başkanı Kamil Prof.Dr. Okyay Sındır, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Engin Ataç, Dokuz Eylül Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ergün Aybars, Ankara Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilsay Kuruç, Ankara Üniversitesi Yarı Zamanlı Öğretim Üyesi Dr. Serdar Şahinkaya, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Aydoğuş, Sabancı Üniversitesi Yarı Zamanlı Öğretim Üyesi Dr. Hasan Ersel, Ankara Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Korkut Boratav ve ODTÜ Tarih Bölümü’nden İlter Ertuğrul oturum başkanı ve konuşmacı olarak yer alacaklar.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.