logo

MOD-LOFT İle Başarıyı Yakaladılar

MOD-LOFT İLE BAŞARIYI YAKALADILAR

İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencileri, KOÇTAŞ tarafından düzenlenen “Koçtaş Ürünleriyle İç Mekan Tasarımı yarışmasında üçüncülük kazandı.

İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Tayfan Çelik Can Ceylaner, Özhan Gül ve Can Başdoğan, “Mod-Loft” adlı tasarımlarıyla yüzlerce projeyi geride bırakarak dereceye girme başarısı gösterdi. İçmimar ve mimarların yaratıcı çözümler geliştirerk tüm ihtiyaçlara cevap verecek tasarımlar üretmesini amaçlayan yarışmada, tüm tasarımlar Koçtaş’ta pazarlanan ürünler kullanılarak geliştirildi.  Konut içinde yaşam mekanı ile birleşik bir mutfak tasarlayan öğrenciler “Mod-Loft” adlı projeleriyle ulusal çapta önemli bir başarı elde etti.

İstanbul Teknek Üniversitesi’nde düzenlenen ödül törenin ardından Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender Bulgun ve İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr Deniz Hasırcı öğrencileri tebrik ederek, sertifikalarını verdi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.