logo

19 Ocak 2013

Sercan Yıldırım Sivasspor’da…

Galatasaray Sportif A.Ş., profesyonel oyuncularından Sercan Yıldırım’ın Sivasspor’a geçici transferi için resmi internet sitesinden anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Galatasaray Sportif A.Ş.’nin KAP’a gönderdiği açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Profesyonel futbolcularımızdan Sercan Yıldırım’ın 2012-2013 sezonu 2.yarısı için Sivasspor Kulübü Derneği’ne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Sivasspor Kulübü Derneği, Şirketimize 150.000 EUR ödeyecektir.”

Ayrıca, Sercan Yıldırım’ın Sivasspor’un ligin ilk haftası oynayacağı Gaziantep Spor maçının kadrosunda olacağı öğrenildi.

Sivasspor yönetimi ise Sercan Yıldırım transferi ile şu ifadelere değindi:”Sivasspor’umuz, Galatasaraylı futbolcu Sercan Yıldırım’ı sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı. Sercan Yıldırım, takımla birlikte ilk antrenmanına çıkarken, Gaziantepspor maçının kadrosunda da yer alacak.”

Sivasspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirten Sercan Yıldırım, “Belki buraya geleli birkaç saat oldu ama tüm arkadaşlarımız çok iyi niyetli. İnşallah burada başarılı olacağıma inanıyorum. Hem de Sivasspor’u üst sıralara taşımak istiyorum. Kırmızı-beyazlı forma ile gol yada goller atmak istiyorum. İnşallah iyi çalışıp elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.” dedi.

Sercan Yıldırım, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ben gittiğim her takımda iddialı konuşmuşumdur. Takım olarak kupada gözümüz olduğunu ve bu yolda kazanacağımızı düşünüyorum. Ligdeki durumumuzda da puanla üst sıralarla ve alttakilerle birbirlerine çok yakın. O yüzden her maç kritik ve her maçı final niteliğinde oynayacağız. İnşallah üst sıralarda bitirip belki de UEFA’ya gitme şansımız bile olabilir.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.