logo

Marmaris’te Tiyatro Günleri

Marmaris Belediyesi, Marmarislileri kültür etkinlikleri çerçevesinde Ocak ayında 2 tiyatro oyunu ile buluşturuyor. 16-17 ve 18 Ocak tarihlerinde öğrencilere yönelik olarak ’Oyuncakçı’ isimli oyun ücretsiz olarak perde açacak. Büyükler için ise 18 Ocak’ta ’Bit Yeniği’ isimli oyun sahnelenecek. ’Bit Yeniği’ ise 3 ve 5 liradan izlenebilecek.

“OYUNCAKÇI”

6, 7, 8,9 ve 10. sınıflara yönelik olan “Oyuncakçı” isimli tiyatro oyunu Elegance Otel’de sahnelenecek. Müzikli ve danslı oyun, 16-17-18 Ocak tarihlerinde sabah 10.00 öğleden sonra ise 14.00’da ücretsiz olarak izlenebilecek. Melih Yetkin’in yazıp Cengiz Sezgin’in yönettiği oyunda Ceren Bayır, Şükrü Gürel, Selma Basut, Tayfur Çamlıbel, Melisa Ertuğrul ve Emre Ay rol alıyor.

“BİT YENİĞİ”

İzmir Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenecek olan “Bit Yeniği” adlı oyun turne kapsamında Belediyenin katkılarıyla Marmaris seyircisiyle buluşuyor. 18 Ocak Cuma günü, Grand Yazıcı Clup Turban salonunda saat 20.30’da başlayacak olan tiyatro oyunun bilet fiyatları 3 ve 5 TL olarak Marmaris Belediyesi Kültür Sanat Evi’nde satışa sunuldu. Ayrıca salon kapısından da bilet satın alınabilecek. İzlerken kahkahalarınızı tutamayacağınız, ustaca kurgulanmış oyun usta tiyatro sanatçısı Nisa Serezli tarafından Türkçe’ye çevrildi.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.