logo

Hemşirelikte Güncel Sorunlar ve Yaklaşımlar Sempozyumu

Pamukkale Universitesi, Hemşirelik mesleğinin sorunları ve gereksinimleri doğrultusunda, hemşirelikte güncel konuların ve yeniliklerin tartışılacağı bilimsel program için, alanında uzman hemşire ve akademisyenlerin katılımı ile zenginleşecek bir sempozyuma hazırlanıyor.

Yer: Denizli Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bİlimler Fakültesi A Blok Konferans Salonu

11 Nisan 2013  – 12 Nisan 2013

http://konferans.pau.edu.tr/index.php/hgsy/2013

Sempozyum ile ilgili Sempozyum Başkanı Prof.Dr.Nevin Kuzu Kurban bir davet yayınladı;

Değerli Meslektaşlarımız,

Pamukkale Üniversitesi Denizli Sağlık Yüksekokulu olarak 11-12 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “HEMŞİRELİKTE GÜNCEL SORUNLAR VE YAKLAŞIMLAR” isimli sempozyumun duyurusunu yapmaktan ve sizleri davet etmekten büyük mutluluk/onur duymaktayız.

Sempozyumumuz, doğal güzellikleri ve tarihsel geçmişi ile kültür turizminin en önemli illerinden biri olan Denizli’de Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A Blok Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Hemşirelik mesleğinin sorunları ve gereksinimleri doğrultusunda, hemşirelikte güncel konuların ve yeniliklerin tartışılacağı bilimsel programımızın, ülkemizin dört bir yanından gelecek olan hemşire ve akademisyenlerimizin katılımları ile zenginleşeceğini düşünmekteyiz. Aynı zamanda alanında saygın pek çok ismi dinleme ve diğer üniversitelerdeki meslektaşlarınız ile iletişim kurma fırsatını elde edeceğiniz sempozyuma katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Sempozyumda poster bildirilere yer verilecektir.

Denizli’ de ilk kez gerçekleşecek olan bu sempozyuma her ilimizden çok sayıda katılımın olmasını bekliyor, Nisan 2013 tarihinde buluşmak üzere sizleri davet ediyoruz.
Prof. Dr. Nevin KUZU KURBAN

Sempozyum Başkanı

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.