logo

01 Ağustos 2012

Halis Karataş Üstün Başarı Ödülü’nü Aldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Ankara’daki Kampüsü’nde düzenlenen törende Halis Karataş’a üstün performansı ve 20 Temmuz Cuma programında yer alan 7 koşunun, hepsini kazanma başarısı gösterdiği için düzenlenen Üstün Başarı Ödül töreninde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker jokey Halis Karataş’a Üstün Başarı Ödülünü vererek bir gümüş kamçı hediye etti.
 

Ödül töreninde bir konuşma yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker ”Halis Karataş’ı yürekten kutluyorum. Başarıyı ödüllendirmek hem bir teşvik hem de bir haktır, bu nedenle kendisini tebrik ediyorum.” dedi.

 

Halis Karataş da ”Jokeylik mesleğini çok seviyorum. Bu camianın içinde yer almaktan büyük bir onur duyuyorum.” dedi.

 

Ödül törenine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Kubbettin Arzu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar YardımcısıErdal Celal Sumaytaoğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi Dr. Nihat Pakdil, Türkiye Jokey Kulübü Genel Sekreteri Uğur Alp Atan, Yüksek Komiserler Kurulu Üyeleri Yasin Kadri Ekinci, Mustafa Özdemir, Mehmet Mircan Fırat, Tigem Genel Müdürü Mehmet Halis Bilden, Bakanlık mensupları ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.