logo

20 Temmuz 2012

Ayrılmak isteyen eşini vurdu

 12 yıllık eşini son kez görüşmek için yanına çağıran Hasan G., önce karısını vurdu, artından kendini kafasında vurarak intihar etti.

Olay Ümraniye, Dudullu’da bulunan Osmangazi Korusu’nda saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Hasan G. (34) kendisinden aşırı kıskançlık yüzünden boşanmak isteyen, 1 aydır ayrı yaşadığı ve 2 çocuğunun annesi Semiha G.’yi (28) son kez görüşmek için Osmangazi Korusu’na çağırdı. Semiha G., yanına bir bayan arkadaşınıda alarak Hasan G.’nin yanına gitti. Çift burada bir süre konuştu. Ardından Hasan G., eşi Semiha G.’nin kafasına silahla ateş etti. Semiha G., çenesine isabet eden mermiyle yaralandı. Hasan G. bunun ardından silahla kendi kafasına bir el ateş ederek intihar etti.

“Koşmaya başladım”
Semiha G.’nin arkadaşı olay üzerine polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yaralanan G. ambulansla Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede yapılan ilk belirlemeye göre G.’ye isabet eden merminin yüzünden çıktığı belirlendi. Sağlık durumu iyi olan Semiha G.’nin, daha önce kocasından şiddet gördüğüne dair her hangi bir başvuruda bulunmadığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.