logo

22 Haziran 2012

Uğur ARSLAN Ödülünü TOFD ile Paylaştı

Star TV’nin yarışma programı “Benzemez Kimse Sana”nın ilk haftasının galibi Uğur Arslan, yarışmadan kazandığı ödülü teslim etmek için Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ni ziyaret etti.

Birbirinden ünlü isimlerin ünlü şarkıcıların taklitlerini yaptığı Benzemez Kimse Sana her sanatçının bir dernek adına yarışmasıyla farklı bir anlam da taşıyor. Türkiye’deki 8 STK adına yarışan ünlülerden birisi de Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına sahne alan Uğur Arslan.

İlk hafta gerçekleştirdiği Barış Manço taklidi ile milyonların gönlünde taht kuran ve yarışmanın ilk birincisi olan Uğur Arslan, kazandığı 10.000 TL’lik ödülü TOFD Genel Merkezi’nde düzenlenen ziyarette Genel Başkan Ramazan Baş’a iletti.

Uğur Arslan, “ilk haftadan hem de Barış Manço gibi güzel bir insanın taklidi ile bu ödülü kazanarak sizlerin engelsiz bir yaşam mücadelenize destek olduğum için çok mutluyum. Umarım bundan sonra da sizlere katkı sunmaya devam edeceğim” dedi.

TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş ise başta programın yapımcısı olan Endemol Türkiye ve Uğur Arslan olmak üzere bütün yarışma ekibine ve jüriye teşekkür ederek, “Sizlerin katkıları ile yapılan çalışmalar ile daha fazla engelli sokağa çıkıyor ve hayatla buluşuyor. Desteğiniz ve ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

Daha sonra engellilerin hazırladıkları Barış Manço tişörtünü giyerken, kendisi ve jüri üyeleri için hazırlanan hediyeleri teslim aldı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.