logo

06 Mayıs 2012

Nazilli Belediyespor kupasını aldı

Spor Toto 3.Lig 2.Grup’ta sezonun bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Nazilli Belediyespor, kupasını Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in elinden aldı.

Spor Toto 2.Lig’e yükselen Nazilli Belediyespor şampiyonluk kupasını, sahasında oynadığı Oyak Renaultspor maçı öncesi düzenlenen törenle aldı. Kupa töreni için TFF Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray ve Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ile birlikte Nazilli’ye gelen Başkan Yıldırım Demirören, MHP Aydın

Milletvekili Ali Uzunırmak, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Nazilli Belediyespor yöneticileri tarafından karşılandı.

Uzun bir araç konvoyu eşliğinde Nazilli Şehir Stadına ulaşan TFF Başkanı Demirören, başlama düğünü öncesi sahaya inerek Nazilli Belediyespor’un oyuncularını tek tek kutladı. Şampiyonluk kupasını Kaptan Hakan ve teknik direktör Mustafa Ceviz’e veren Demirören; futbolcu, teknik heyet ve yönetimini kutladı. Nazilli Belediye Başkanı ve Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı Haluk Alıcık, Demirören’e plaket takdim etti.

Nazilli halkına verdiği sözü tuttuğu ve görev süreci içinde şampiyonluk sevinci yaşadığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Haluk Alıcık şunları söyledi: “Hayatımın en mutlu günlerinden bir tanesi. TFF Başkanımız Yıldırım Demirören’i Nazilli’de ağırlıyoruz. Bu bizim için çok önemli. Türkiye liglerine baktığımızda bir Futbol Federasyonu Başkanı 3. Lig’e gelip
Kupa töreninde büyük bir sevinç yaşayan Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz de “Oyuncularımı tebrik ediyorum, teknik ekibi tebrik ediyorum. Bütün camiamız bize tam destek verdi. İyi bir sezon yaşadık. Şampiyonluk çok kolay olmadı ama bunu başardığımız için herkese çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Yerel ve ulusal bize yazılarıyla destek verdi. Onlara da teşekkür ediyorum. Güzel eleştirilerle bizi vitrinlere çıkardınız. Şampiyonlukta emeği olan herkese teşekkürler” dedi.kupa veriyor. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ben şampiyonluğu Nazilli halkına ve Nazilli Belediyespor taraftarlarımıza armağan ediyorum.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.