logo

Oscarlı Filmi 4TL’ye İzle

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Kültür Merkezleri, Nisan ayında OSCAR ödüllü iki başyapıta ev sahipliği yapacak. Sinemaseverler, Kültür A.Ş. organizasyonuyla filmleri sadece 4 TL’ye izleyebilecekler.

En İyi Yabancı Film dalında Oscar ödülü alan ve vizyona girdikten sonra İran’da büyük ses getiren Nader az Simin (Bir Ayrılık) filmi, 10-15 Nisan tarihleri arasında Ümraniye Atakent, Kartal Bülent Ecevit ve Tuzla İdris Güllüce kültür merkezleri sinema salonunda gösterimi gerçekleşti.

Bugün gösterime girecek diğer film ise; İngiltere Başbakanı Margaret Thatcher’ın zorlu hayat hikâyesini beyaz perdeye taşıyan ve Meryl Streep’e üçüncü kez En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ı kazandıran Iron Lady (Demir Leydi) filmi, 17-22 Nisan tarihleri arasında Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi Sinema Salonu’nda 14.00, 16.30 ve 19.00 saatlerinde gösterilecek.

Demir Leydi, iktidar ve onun için ödenen bedel üzerine kurulu hem sıra dışı hem de karmaşık bir kadının şaşırtıcı ve içten hikâyesini anlatıyor. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

Haber: Çağrı ÖNER & Ali KARASLAN

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.