logo

Türk Yıldızları Gösterisine Hazır

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi “Türk Yıldızları” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2012 saat 12.30’da Muğla Tayyare Meydanında hava gösterisi yapacak.

 

 

 

 

Valilik 75.Yıl Salonunda yapılacak gösterinin detayları ile ilgili toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya akrotimde üç numara olarak uçan Üsteğmen Murat Demircan katıldı. Ayrıca toplantıda İl Jandarma Komutanlığı, Muğla Belediye Başkanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürülüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü temsilcileri de yer aldı.

Muğla’da bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bir hafta boyunca kutlanacak. Çocukların bayram coşkusunu yaşamaları için pek çok etkinliğin yapılacağı Bayram, 16 Nisan’da kutlama etkinlikleri başlayacak 23 Nisan’da yapılacak olan kutlama faaliyetleri ile sona erecek.

Ayrıca,  24 Ağustos 2001 tarihinde Bakü/Azerbaycan’da gerçekleştirdiği gösteri sayesinde aynı anda 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenen dünyanın tek akrobasi timi olma özelliğini elde eden “Türk Yıldızları” Muğla semalarında bir gösteri gerçekleştirecek.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.