logo

12 Nisan 2012

Fenerbahçe Trabzonspor maçı hazırlıkları başladı

Fenerbahçe spor Kulübü, Spor Toto Süper Final’in ilk haftasında, 15 Nisan Pazar günü Kadıköy’de Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı. Emre Belözoğlu, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlusu Aykut Kocaman yönetiminde saat 12 00’de başlayan antrenman, 1 saat 35 dakika sürdü. Dün geceki Kayserispor maçında oynayan oyuncuları rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı.
Diğer oyuncular ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. 2 grup halinde yapılan ayak tenisi maçlarının ardından, 4 minyatür kaleden oluşan maçlarla antrenman noktaladı.

Sol üst ön adalesinde ağrılar bulunan Selçuk Şahin ile Sezer Öztürk, Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü hazırlıklarına, 13 Nisan Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu çalışma, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.