logo

10 Nisan 2012

Demokrat Parti’de İddialı Aday…

12-13 Mayıs tarihinde yapılacak olan Demokrat Parti Kongresi’nin genel başkan adayları da netlik kazanmaya başladı.

               8 Nisan Pazar günü Kadıköy Fernerbahçe 2000 derneğinde yapılan kahvaltı programında Fatih Sinan Yılmaz Demokrat Parti Genel Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Fatih Sinan Yılmaz Kimdir ?

Uluslar arası Kalite Uzmanı olan Fatih Sinan YILMAZ, Abdullah Gül’e Cumhurbaşkanlığı seçiminde rakip olmuştu. DYP genel başkan danışmanlığı ve Ataşehir belediye başkan adayı olan YILMAZ, katılımcılara teşekkür etti ve konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

 

Tanrı Uludur’un Yerine Allahuekber Diyen Ruhun Evlatlarıyız

Fatih Yılmaz konuşmasında; “Tanrı Uludur , Tanrı Uludur Yoktur Başka Tapacak” yerine Allahuekber’e yani gerçek aslına döndüren felsefenin adı idi.. İşte bizler O ruhun evlatları olarak buradayız ve adayız…

 

Ben DP Geçmişine Asla Hakaret Etmem, Ettirmem de…

Ayırca Yılmaz; Meydanlarda ustayım diye gezenler var, 7 sefer gidip 8 sefer gelen usta’yı ben hiçbir zaman unutmuyorum. Geçmişine hakaret edenlerin usta’nın kim olduğunu iyi bilmesi lazım. Ben geçmişime asla hakaret etmem, ettirmem de… Biz işi gücü bırakıp Tansu Çillerle mi? Mehmet Ağarla mı? Süleyman Soylu ile mi uğraşacağız? Bizim yolumuz var. Biz Allahın izniyle Kıratı şahlandırıp yolumuzda yürüyeceğiz… 1946 Adnan Menderes ruhunu 2012 – 2013 ruhuyla yeniden şaha kaldıracağız ve şahlanışa geçireceğiz. Bundan herkes emin olsun. Boynumuzu bükdüler ancak bundan sonra Allahın izniyle alnınız ak, başınız dik olarak yürüyeceksiniz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. 12-13 Mayıs’ta Demokrat Parti genel başkan adayı olduğumu buradan ilan ediyorum.”

 

Haber: Çağrı ÖNER & Faruk KURTTEKIN


Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.